ד"ר איתן קורף לוי אשכול 163, קריית אונו


  טלפון : 03-535-5532

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים במרפאת ד"ר איתן קורף רפואת שיניים מתקדמת. בואו לשמוע על השתלות שיניים בשיטה הממוחשבת והמתקדמת ביותר להשתלה המשיגה תוצאות של שיניים טבעיות ואסתטיות!

השתלת שיניים ממוחשבת הנה פריצת דרך ענקית בתחום ההשתלות בעולם. השתלה זו הנה מונחית מחשב והופכת תהליך ארוך ומייגע לתהליך פשוט ומהיר.

התהליך מתבצע בשני שלבים: הפציינט נשלח לצילום CT, הצילום נשלח למעבדה בחו"ל אשר מפענחת את הצילום ומכינה סד דנטלי התואם במדויק את מבנה הלסת של הפציינט. בסיום התהליך הממוחשב והמעבדתי ביצוע ההשתלה בפועל במרפאה.

השתלת שיניים

צילום ה CT הנו צילום תלת ממידי אשר נותן מידע מדויק לגבי הרקמה הקשה בלסת- העצם: צפיפות, רוחב, גובה ובנוסף, מידע מדויק לגבי רקמות רכות כגון: עצבים אשר צריך להיזהר מלפגוע בהם, סינוסים.

הפענוח המעבדתי מדמה באופן ויזואלי ומדויק את מבנה הלסת על כל ממדיה לפני ביצוע ההשתלה, במהלך ההשתלה ולאחריה מעניק לרופא מידע מדויק לגביי צפיפות העצם, איזה אזור בעצם הוא האופטימלי למיקום השתל על מנת שסיכויי ההצלחה יהיו הגבוהים ביותר.

הסד הכירורגי מתאים למבנה האנטומי של הלסת בדיוק מוחלט על פי נתוניו הפיזיולוגים של כל פציינט באופן אישי, מראה לרופא את המיקום המוחלט של השתל, באיזה מקדח בדיוק להשתמש ואת העומק המדויק של הקידוח, הסד מנחה את הרופא לזווית הראויה לקידוח על כל הממדים ומראה לנו את מיקום השתל ביחס לחניכיים.

לפיכך, ההשתלה הממוחשבת מושתתת על דיוק מקסימלי. הסד הכירורגי מתאים ללסת הפציינט על מנת שבמהלך ההשתלה הממוחשבת לא יהיה לרופא הצורך לתכנן את מיקום השתל כי הוא נקבע מראש.
לרופא לא יהיה חשש מפגיעה בעצב בלסת התחתונה, או חלילה פגיעה בסינוס אשר נמצא מעל הלסת העליונה, אין צורך לדאוג האם קדחנו יותר מדי או ההיפך, שלא ניצלנו את מרב המקום לשתל.

ומכיוון שכך, כל שנותר לרופא הוא להכניס את השתל ביתר קלות ויעילות.

כדי לבצע שתלים במקום נכון חייבים לבצע צילום סי טי. צילום סי טי נחוץ גם כדי לאתר מבנים אנטומיים מסוימים שצריך להיזהר מהם כמו עצבים, סינוסים שקעים וצורות שונות של עצם.

שתף עכשיו
Show Buttons
Hide Buttons